T.C. Berlin Başkonsolosu Ahmet Şen TürkCell Berlin Merkez Şubesini Açtı

Almanya çapında hizmet ağını güçlendiren Turkcell Europe, Berlin’in Neukölln semtinde yetkili bayisini açtı. Müşterilerin hemen her konuda doğrudan hizmet ve bilgi alabildikleri mağazanın açılışına katılan Berlin Başkonsolosu Ahmet Başar Şen, başarılarından dolayı Turkcell Europe’u kutladı ve “Anavatana yurttaşlarımızı kuvvetli bir şekilde bağlayan ve ticaretin gelişimine katkı sağlayan bu hizmetler Türk ekonomisinin gelişiminin simgesi”, dedi.

Açılış kurdalesini Berlin Başkonsolosu Ahmet Başar Şen, bayi sahibi Veli Bayındır, Turkcell Europe’un iş ortaklarından Deutsche Telekom’un Yetkilisi Shahram Seyedahmadi, Turkcell Europe Genel Müdürü Ekrem Özorbeyi ve Satış Müdürü Dündar Kavaloğlu’yla birlikte kesti. Başkonsolos Şen açılışta şunları kaydetti: “Türk ekonomisi sürekli gelişiyor, Türkiye G2O ülkeleri arasında ve en büyük 16’ncı ekonomi. Türkiye’nin dinamizmi Turkcell gibi büyük Türk şirketleriyle sınırları aşıyor. Şirketlerimizin AB’nin lokomotifi niteliğindeki Almanya piyasasındaki yatırımcı olmaları çok önemli. Bu yatırımların artarak devam edeceğine inanıyorum.”

“Turkcell Europe’u kutluyorum”

Kısa bir süre içersinde Turkcell Europe’un Almanya’da 35O bin aboneye hizmet vermesinin büyük başarı olduğunu vurgulayan Şen, “Başarılarından dolayı Turkcell Europe’u kutlarım. Kaliteli ve uygun fiyata iletişim sağlıyor. Almanya’daki yurttaşlarımızı anavatana kuvvetli bir şekilde bağlayan ve ticaretin gelişimine katkı sağlayan bu hizmetler Türk ekonomisinin gelişiminin simgesi” dedi.

KimKimdir - "Adının" veya "Soyadının" ilk harfine göre ...
A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M
N O Ö Q P R S Ş T U Ü V X W Y Z
Oluşturulduğu 01.02.2013 tarihinden beri bu sayfaya kere erişilmiş olup
© AYPA.TV sitesi kurulduğu 31.12.1996'dan beri 2.500.000 + kere ziyaret edilmiştir.

© Dipl.-Ing. Ali YILDIRIM · D-13585 Berlin, Luther Platz 4
Tel.: +49 177 2427272 · +49 30 3366666 · Fax: 3333 023 · Ali[at]AYPA.net · AYPA.TV ©